1. Vlastná výroba

v našom stredisku vo Veľkom Bieli prevádzkujeme výrobu drevín a stromov od „semena“ až po finálnu rastlinu či strom.
Viac info

2. Vlastný nákup

každoročne pre jarnú a jesennú sezónu strávime na výbere solitérnych stromov a drevín nemálo času. U našich 19 dodávateľov v 7 krajinách (Holandsko, Nemecko, Belgicko, Česká republika, Poľsko, Maďarsko, Taliansko) vyberáme starostlivo každú rastlinu. Naša profesionalita vyžaduje nákup priamo u pestovateľov, ktorých poznáme niekoľko rokov a vieme garantovať ich kvalitu produkcie. Ročne vyberieme takmer 40 kamiónov stromov a drevín z ktorých Vám radi poradíme pri výbere pre Váš projekt sadových úprav.
Viac info

3. Projekcia

vhodnosť prírodných podmienok a tiež kvalitné vizuálne zladenie Vášho projektu vykoná náš záhradný architekt.
Viac info

4. Príprava územia

príprava územia je mnohokrát náročná pracovne aj komunikačne. Výrub, zemné práce, orez stromov, presádzanie veľkokapacitným presadzovačom sú bežnou predohrou kvalitných sadových úprav.
Viac info

5. Preprava substrátov a materiálov

táto činnosť je technicky veľmi náročná, ročne pre Vás prepravíme tisíce ton substrátov a materiálov. Využitie rôzneho typu zvislej a vodorovnej prepravy je vecou odborného posúdenia a znalosti dostupných technológií a ich kombinácie.
Viac info

6. Montáž závlahových systémov a modelácia

tieto činnosti sú veľmi dôležité, budú Vám slúžiť roky a je nutné urobiť ich kvalitne.
Viac info

7. Servis zelene

denne – týždenne – mesačne alebo sezónne, sme vždy pripravení vyhovieť Vašej požiadavke na intenzitu údržby záhrady tak, aby ste mali len toľko starosti, koľko je Vám príjemné.
Viac info